Ansatte

Jostein Hole Kobbeltvedt

Daglig leder
Means of contact Contact details
Phone: 92066025
E-mail: jostein.hole.kobbeltvedt@rafto.no
Mer om Jostein Hole Kobbeltvedt

Stig Rasmussen

Administrasjonsleder
Means of contact Contact details
Phone: 97655217
E-mail: stig.rasmussen@rafto.no
Mer om Stig Rasmussen

Solveig Moldrheim

Undervisningsleder
Means of contact Contact details
Phone: 93405159
E-mail: solveig.moldrheim@rafto.no
Mer om Solveig Moldrheim

Therese Jebsen

Seniorrådgiver
Means of contact Contact details
Phone: 415 11 390
E-mail: therese.jebsen@rafto.no
Mer om Therese Jebsen

Iver Ørstavik

Seniorrådgiver
Means of contact Contact details
Phone: 47096755
E-mail: iver.orstavik@rafto.no
Mer om Iver Ørstavik

Ingrid Breisteinslien Rosland

Seniorrådgiver
Means of contact Contact details
Phone: 92888542
E-mail: ingrid.rosland@rafto.no
Mer om Ingrid Breisteinslien Rosland

Julie Ane Ødegaard Borge

Seniorrådgiver, Undervisning
Means of contact Contact details
Phone: 922 67 974
E-mail: julie.borge@rafto.no
Mer om Julie Ane Ødegaard Borge

Bjørnar Østerhus Dahle

Rådgiver, undervisning
Means of contact Contact details
Phone: 90946734
E-mail: bjornar.dahle@rafto.no
Mer om Bjørnar Østerhus Dahle

Marita Nygård

Rådgiver, Undervisning
Means of contact Contact details
Phone: 954 83 772
E-mail: marita.nygard@rafto.no
Mer om Marita Nygård

Kristine Gabrielsen

Kommunikasjonsrådgiver
Means of contact Contact details
Phone: 477 56 971
E-post: kristine.gabrielsen@rafto.no
Mer om Kristine Gabrielsen

June Naustdal

Administrationsmedarbeider
Means of contact Contact details
Phone: 404 66 076
E-mail: june.naustdal@rafto.no
Mer om June Naustdal

Liv Unni Stuhaug

Prosjektkoordinator, Raftoprisen
Means of contact Contact details
Phone: +47 481 53 309
E-mail: livunni.stuhaug@rafto.no
Mer om Liv Unni Stuhaug

Malene Sighaug Bigseth

Prosjektkoordinator, Future-Proof
Means of contact Contact details
Phone: 47 992 93 146
E-mail: malene.bigseth@rafto.no
Mer om Malene Sighaug Bigseth

Praktikanter 2022

Means of contact Contact details
Mer om Praktikanter 2022